Witamy na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Chodzieży

To jest archiwalna wersja strony z dnia 07.08.2020, 00:00. Przejdź do wersji aktualnej.
Zmieniona z powodu: update


Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna
w Chodzieży

ul. Składowa 5
64-800 Chodzież
https://www.gov.pl/web/psse-chodziez


CETRUM KONTAKTU COVID 19      Tel:  +48 22 25 00 115
INFOLINIA CZYNNA CAŁĄ DOBĘ


ADMINISTRATOR DANYCH

Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna
w Chodzieży

Inspektor Ochrony Danych (IOD)
iod@psse-chodziez.pl


UWAGA PILNY KOMUNIKAT

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny   w  Chodzieży informuje, że Państwowa Inspekcja Sanitarna przeprowadza wywiady epidemiologiczne z obywatelami w celu prowadzenia działań przeciwepidemicznych.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wywiady epidemiologiczne przeprowadzają z osobami, których dane zawarte są w systemach teleinformatycznych, wykorzystywanych zgodnie z przepisami prawa w pracy Inspekcji.

Sytuacje, w których anonimowe osoby dzwonią do obywateli i proszą o podanie danych osobowych w celu np.: umówienia osoby na test, są próbą wyłudzenia tych danych.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w  Chodzieży ostrzega, że osobom anonimowym, które proszą o podanie danych osobowych, a nie o ich potwierdzenie, nie należy takich informacji udzielać.


UWAGA PILNY KOMUNIKAT


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chodzieży ostrzega przed fałszywymi SMS-ami od nadawcy Kwarantanna. Jest to próba wyłudzenia danych osobowych. Prosimy nie otwierać linku wskazanego w wiadomości. Inspekcja sanitarna nigdy nie wysyłała, ani nie wysyła wiadomości z przekierowaniem do stron.Opublikował: Oskar Herzog
Publikacja dnia: 23.09.2021, 21:00
Dokument oglądany razy: 4 924
Podpisał: Oskar Herzog
Dokument z dnia: 07.08.2020